>

MasterClass Martina Preisse

Komplexní vhled do praxe filmové kamery.

středa 27.4.2022

10:00-17:00 (pauza na oběd)

Studio Letec, Sládkova 3, Praha 7

 

4 900 Kč

promo video

Chcete se o tvorbě filmového kameramana dozvědět víc? Jak správně na větší a náročnější projekty? Rádi byste znali novinky z oboru? Pak je tento kameramanský workshop právě pro vás!
S filmovým kameramanem Martinem Preissem proberete poslední novinky z Hollywoodu, naučíte se připravovat projekt od samého začátku.

Rozebereme scénář, “Proč je důležitější než Jak.” Podíváme se, jak se vytváří vizuální vyprávění příběhu, jak se pracuje s psychologií diváka a nástroji pre-produkce. Dozvíte se, jak připravit kamery a testovat objektivy; co jsou storyboarding, Pre-Viz a natáčecí diagramy.
Nastíníme základy toho, jak vést tým, jak odkomunikovat svou myšlenku, jak svítit denní a noční interiéry a exteriéry, jak na mezní denní a noční doby a pohyb kamery. Jak vytvořit vizuální vyprávění tak, aby výsledek fungoval jako celek. A v neposlední řadě získáte rychlý přehled o vizuálních a speciálních efektech, o barvení, o kompozici, o práci v systému ACES a FFF.


Lektor: Martin Preiss
Filmový kamareman Martin Preiss se po studiu na pražské FAMU a University of Auckland podílel na řadě českých filmů a reklam. K jeho poslednímu projektu patří Bollywoodský blockbuster Raabta.

www.martinpreissdp.com

Kurz se koná ve Studiu Letec (Sládkova 3, Praha 7) a během kurzu je pro účastníky k dispozici občerstvení a dobrá zrnková káva.

10 %  na   

 
 
 
 

 

 

 

Kategorie: Kurzy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení