>

MasterClass Martina Preisse

Komplexní vhled do praxe filmové kamery.

 

10:00-17:00 (pauza na oběd)

Studio Letec, Sládkova 3, Praha 7

 

4 900 Kč

promo video

Chcete se o tvorbě filmového kameramana dozvědět víc? Jak správně na větší a náročnější projekty? Rádi byste znali novinky z oboru? Pak je tento kameramanský workshop právě pro vás!
S filmovým kameramanem Martinem Preissem proberete poslední novinky z Hollywoodu, naučíte se připravovat projekt od samého začátku.

Rozebereme scénář, “Proč je důležitější než Jak.” Podíváme se, jak se vytváří vizuální vyprávění příběhu, jak se pracuje s psychologií diváka a nástroji pre-produkce. Dozvíte se, jak připravit kamery a testovat objektivy; co jsou storyboarding, Pre-Viz a natáčecí diagramy.
Nastíníme základy toho, jak vést tým, jak odkomunikovat svou myšlenku, jak svítit denní a noční interiéry a exteriéry, jak na mezní denní a noční doby a pohyb kamery. Jak vytvořit vizuální vyprávění tak, aby výsledek fungoval jako celek. A v neposlední řadě získáte rychlý přehled o vizuálních a speciálních efektech, o barvení, o kompozici, o práci v systému ACES a FFF.


Lektor: Martin Preiss
Filmový kameraman Martin Preiss se po studiu na pražské FAMU a University of Auckland podílel na řadě českých filmů a reklam. K jeho poslednímu projektu patří Bollywoodský blockbuster Raabta.

www.martinpreissdp.com

Kurz se koná ve Studiu Letec (Sládkova 3, Praha 7) a během kurzu je pro účastníky k dispozici občerstvení a dobrá zrnková káva.

 
 
 
 

 

 

 

Kategorie: Kurzy
Zpět do obchodu