>

MasterClass Martina Preisse,ACK

36437851 1722036794538521 2980698713489408 o
4 900 Kč –20 %

Komplexní vhled do praxe filmové kamery.

Aktuálně je cena snížena na 3900 Kč

3 900 Kč
volná místa

Chcete se o tvorbě filmového kameramana dozvědět víc? Jak správně na větší a náročnější projekty? Rádi byste znali novinky z oboru? Pak je tento kameramanský workshop právě pro vás!
S filmovým kameramanem Martinem Preissem, AČK proberete poslední novinky z Hollywoodu, naučíte se připravovat projekt od samého začátku.

Rozebereme scénář, “Proč je důležitější než Jak.” Podíváme se, jak se vytváří vizuální vyprávění příběhu, jak se pracuje s psychologií diváka a nástroji pre-produkce. Dozvíte se, jak připravit kamery a testovat objektivy; co jsou storyboarding, Pre-Viz a natáčecí diagramy.
Nastíníme základy toho, jak vést tým, jak odkomunikovat svou myšlenku, jak svítit denní a noční interiéry a exteriéry, jak na mezní denní a noční doby a pohyb kamery. Jak vytvořit vizuální vyprávění tak, aby výsledek fungoval jako celek. A v neposlední řadě získáte rychlý přehled o vizuálních a speciálních efektech, o barvení, o kompozici, o práci v systému ACES a FFF.


Lektor: Martin Preiss, AČK
Filmový kamareman Martin Preiss se po studiu na pražské FAMU a University of Auckland podílel na řadě českých filmů a reklam. K jeho poslednímu projektu patří bollywoodský blockbuster Raabta.

www.martinpreissdp.com

Kurz se koná ve Studiu Letec (Sládkova 3, Praha 7) a během kurzu je pro účastníky k dispozici občerstvení a dobrá zrnková káva.

Počet účastníků je omezen na 10 lidí

Kód Kód: 4/1
Kategorie: Kurzy